Hierin kunnen allerhande zaken gerelateerd aan Renault worden geplaatst, die niet elders thuishoren
Plaats reactie
Anonymous

Het is bijna zover, de Renault Tuning Club gaat “Live”. 1 januari 2002 zal een kleine stap zijn voor de mensheid, maar zal de Renault scene laten schudden op zijn grondvesten; Here we come ! . Of zoals Pim Fortuyn zei, “At your service !!” .

Oké, gisteren was de laatste vergadering van het bestuur voor 1 januari. In het zinderende uitgaanscentrum van Bodegraven hebben we ons zelf getrakteerd op een goed bord Hollandse lekkernijen en de puntjes op de i gezet.

Omdat we graag ook de aanstaande leden willen informeren over de voortgang zijn hier enkele feitjes:
  • <LI>De club is opgericht op 1 januari 2002 onder de naam “Renault Tuning Club” en is gevestigd in Den Haag.
    <LI>IEDEREEN met een Renault is welkom, geslacht,nationaliteit, kleur of leeftijd doet er niet toe, als je het merk en de club maar een warm hart toe draagt.
    <LI>Het secretariaat ligt bij Paul Ploeger, zijn adres is ook dat van de Club, alle clubgerelateerde post zal bij hem op de deurmat vallen.
    <LI>Het domein <!-- BBCode Start --><A HREF="http://www.renault-tuning.nl" TARGET="_blank">www.renault-tuning.nl</A><!-- BBCode End --> wordt eigendom van de Renault Tuning Club. <!-- BBCode Start --><A HREF="http://www.renault-tuning.com" TARGET="_blank">www.renault-tuning.com</A><!-- BBCode End --> blijft eigendom van Datarack.
    <LI>Het algemene informatieadres voor de club is info@renault-tuning.nl (vanaf 1 januari 2002).
    <LI><!-- BBCode Start --><A HREF="http://www.renault-tuning.nl" TARGET="_blank">www.renault-tuning.nl</A><!-- BBCode End --> wordt de officiële clubsite. <!-- BBCode Start --><A HREF="http://www.renault-tuning.com" TARGET="_blank">www.renault-tuning.com</A><!-- BBCode End --> blijft gewoon bestaan en is voor een ieder toegankelijk.
    <LI>Het logo en de naam van de club zijn eigendom van de club en mogen dus niet gebruikt worden zonder toestemming van het bestuur.
De clubsite

De crème de la crème voor iedere Renault rijder. Deze clubsite zal voor een groot gedeelte alleen toegankelijk zijn voor leden, hier is onder andere te vinden :
  • <LI>Technische informatie, zoals afstelgegevens en aankoopadviezen.
    <LI>Meetingverslagen met foto’s.
    <LI>Rij impressies van nieuwe modellen.
    <LI>De Statuten en het Huishoudelijk Reglement van de club.
    <LI>Een samenvatting van de financiële staat van de club, zodat je weet waar je knaken heen gaan.
    <LI>Een kalender met data van aankomende meetings (wel en niet RTC).
    <LI>Een overzicht van de beschikbare merchandise.
    <LI>De rest zal je zien als de site de lucht in gaat, dat zal zijn op het moment dat de klok op 31 december 2001 0:00 slaat.
Lid worden :
  • <LI>De contributie is vastgesteld op €23,- (Fl. 50,69).
    <LI>Een nieuw lid betaald naast de contributie ook eenmalig het inschrijfgeld van €12,- (Fl. 26,44).
    <LI>De enige manier om lid te worden is via het internet. Op de clubsite staat een inschrijfformulier waarmee ingeschreven kan worden, vanaf 1 januari 2002.
    <LI>Een persoon is pas lid op het moment dat het inschrijfgeld en de contributie is gestort op de clubrekening. Op dat moment heeft hij dus ook toegang tot het afgeschermde gedeelte van de clubsite.
Ok, maar wat krijg je nou als je lid wordt? denken jullie natuurlijk…
  • <LI>Ten eerste natuurlijk wordt je deel van de meest actieve Renault Club van Nederland.
    <LI>Een Lid krijgt een ledenpas, hiermee krijgt hij of zij (graag zelfs) korting bij bedrijven waar een speciale regeling geld m.b.t de RTC. ( oja, en het is een stoere pas, niet zo’n flut videoland dingetje)
    <LI>Een lid heeft de mogelijkheid tot het kopen van merchandise.
    <LI>Besloten meetings zijn alleen voor leden toegankelijk.
    <LI>Een eigen email adres, stoer toch?..bijv. martijn.t@renault-tuning.nl (probeer maar, hij doet het).
    <LI>Toegang tot de besloten gedeeltes van de clubsite.
    <LI>Een periodieke nieuwsbrief, deze in digitale vorm.
    <LI>Een lid ontvangt een welkomstpakketje. Hierin zal hij een handleiding vinden voor het gebruik van de clubsite, en als hij of zij lid wordt voor 1 februari 2002 ontvangt het lid twee kentekenhouders met ‘Renault Tuning Club’ opdruk. Na deze datum wordt er maar één toegezonden, het is wel mogelijk om er tegen een nette prijs een of meer bij te bestellen. De exacte samenstelling van het pakketje is nog een surprise natuurlijk.
    <LI>De clubpas wordt aan het eind van de maand toegezonden, omdat deze goedkoper zijn te drukken in grote oplages.
Merchandise

De stickers zijn welbekend bij de bezoekers, deze zullen dan ook weer te koop zijn na 1 januari 2002. Maar natuurlijk willen wij de lifestyle van de renault rijder naar een hoger niveau brengen. Koffiemokken, jassen, pennen, petjes en wat dacht je van heuze RTC condooms?, als dat niet lekker is…

Natuurlijk bepalen voor een groot deel leden wat we gaan verkopen, post daarom je wensen. De “petjes en pennenman” zal gaan kijken welke kosten er aan vast zitten en hoe de animo is voor het product.


Maar waarom contributie?

Het is altijd een “heet hangijzer” om een vergoeding te vragen voor dit alles, zeker omdat de huidige site voor iedereen gratis is. Er moet in ogenschouw worden genomen dat dit alles op dit moment “liefdewerk, oud papier” is, de huidige sitebeheerder (Bas) heeft een grote kostenpost om dit alles voor ons te doen, zeker omdat we op dit moment rond de 3000 bezoekers per dag trekken, de traffic wordt aanzienlijk.

Een ieder moet natuurlijk voor zich zelf uitmaken of hij/zij lid wordt of niet. Maar ik denk dat dit best eens iets mooi kan worden. Het bestuur staat vol enthousiasme achter het oprichten en (be)sturen van de club.

Waar wordt de contributie dus voor gebruikt :
  • <LI>Bas te ontlasten van de kosten aan de twee domeinen.
    <LI>Verzekering voor de club.
    <LI>Inschrijving bij KvK.
    <LI>Club merchandise in te kopen om zo ieder te kunnen bedienen.
    <LI>Ons (professioneel) te kunnen laten zien op grote evenementen als Speed.
    <LI>Decoratiemateriaal voor RTC meetings, vlaggen, pionnen enz..
    <LI>Huur eens een circuit af…kost knaken.
Waar wordt de contributie niet voor gebruikt :
  • <LI>Het bestuur voorzien van Bi-Turbo’s en lichtmetalen velgen. (jullie begrijpen mijn strekking neem ik aan?)
Er wordt dus door Paul een “hand op de knip” beleid gevoerd.

Wat vragen wij van de leden?
  • <LI>Actieve deelname omtrent de club, we willen graag actieve leden, een aanwezigheidspercentage van onder de 50% is niet ons doel.
    <LI>Aandragen van nieuwe ideeën en wensen, het is een club door leden, voor leden.
    <LI>Het vormen van een gezellige club met veel kennis van de Renaults.
    <LI>Een verstandig gedrag als gehandeld wordt in naam van de club, maar daar vertrouwen wij eigenlijk wel op.
Tot zo ver onze mededelingen rond de club. Mocht je vragen hebben, post ze dan gewoon en een van de bestuursleden zal een antwoord geven.

Met vriendelijke groet,


Het “RTC Bestuur”

Jochem, Paul, Martijn, Chris, Pieter, Tino en Bas.




<font size=1>[ This message was edited by: Tackinardie on 2001-12-04 14:27 ]</font>
<font size=1>[ This message was edited by: Tackinardie on 2001-12-04 14:28 ]</font>
[ This message was edited by: Bas on 2001-12-24 16:40 ]
[ This message was edited by: Bas on 2001-12-24 16:43 ]
[ This message was edited by: Bas on 2001-12-24 16:44 ]
Anonymous

Mooie woorden !

alleen RTC condooms ?? Beter ! :wink:
Marius
Berichten: 2882
Lid geworden op: vr 2 mar 2001 0:00

Super!
Arjen
Berichten: 4102
Lid geworden op: di 30 jan 2001 0:00
Locatie: Tremelo, Plopsaland

Veel succes ermee en alvast bedankt voor alle moeite. Super !
marco
Berichten: 2614
Lid geworden op: do 22 feb 2001 0:00
Locatie: maastricht

zo dat is duidelijke taal,massive cool,nou kan niet wachten tot 1 januarie,ik meld me meteen aan ,en dan dat verrasingspaket leuk idee,nou mensen we gaan ervoor op 1 januarie 2002,yippie ka yeeeeeee
:lol::lol::lol::lol:
marco
Berichten: 2614
Lid geworden op: do 22 feb 2001 0:00
Locatie: maastricht

condooms:lol:
condooms met turbo power zekers:lol::lol::lol:
opgelet schatje nu slaat de turbo in hahahahahahah
Anonymous

RTC condooms werken pas echt goed boven 2500 toeren.
robert
Berichten: 2997
Lid geworden op: do 26 jul 2001 0:00
Locatie: zuid-holland *doe mee met RTC*

hoeveel vuldruk kan een rtc condoom aan?
en heb je ook last van kopplakking?
?
Anonymous

vergeet het pompverlies niet :lol:
robert
Berichten: 2997
Lid geworden op: do 26 jul 2001 0:00
Locatie: zuid-holland *doe mee met RTC*

en vooral die RTC letters...

o wacht even....

..hee blijf af...

kek nah..
der staat..

jawel...

Renault Tuning Club!
marco
Berichten: 2614
Lid geworden op: do 22 feb 2001 0:00
Locatie: maastricht

ja daar moet je wel mee opletten he ,dat de koppaking niet gaat lekken:lol::lol:
dan heb je wat moois aan de hand ahhhaha
Tino
Erelid - RvT
Berichten: 5939
Lid geworden op: do 15 feb 2001 0:00
Car: R5 Gt Turbo Phase 1
Locatie: Ouddorp

Laten we deze topic effe houden om de reacties van bovenstaand verhaal op te vangen. En geen discussies over condooms te houden. Maak dan een topic RTC condooms aan ofzo...
Anonymous

Eindelijk wat info over de club, ik heb het al een aantal malen gevraagd, dit is tenminste heldere taal.
Als het niet zo'n suffe bedoening wordt als Club Renault Sportives, dan wordt ik gelijk lid. :smile: Om nou alleen voor dat Alpine magazine lid te blijven, heb je hun site weleens gezien, wordt een keer in het jaar gewijzigd.

Maak mij maar lid!
Tino
Erelid - RvT
Berichten: 5939
Lid geworden op: do 15 feb 2001 0:00
Car: R5 Gt Turbo Phase 1
Locatie: Ouddorp

On 2001-12-04 14:54, SuperCinQ!
wrote:
Als het niet zo'n suffe bedoening wordt als Club Renault Sportives, dan wordt ik gelijk lid. :smile:
SuperCinQ! dat waren wij nou net niet van plan, wat wij willen is een actieve club met actieve leden die actieve dingen doen :smile:
Anonymous

Ik las het 10o.

Ken jij Club Renault Sportives?
Anonymous

On 2001-12-04 15:00, SuperCinQ!
wrote:
Ken jij Club Renault Sportives?
Club Renault Sportives ?

wat is dat ? :lol:
Tino
Erelid - RvT
Berichten: 5939
Lid geworden op: do 15 feb 2001 0:00
Car: R5 Gt Turbo Phase 1
Locatie: Ouddorp

On 2001-12-04 15:00, SuperCinQ!
wrote:
Ik las het 10o.

Ken jij Club Renault Sportives?
Ja die ken ik wel, ik zit daar namelijk ook nog steeds bij. Maar vanaf 1-1-2002 krijg je een accept thuis van de CRS en dan mag je weer betalen voor het volgende jaar dat doen we dus niet. En ga ik me gelijk afmelden daar.
Menno
Berichten: 6437
Lid geworden op: ma 2 apr 2001 0:00
Locatie: ZutFun

On 2001-12-04 14:06, Tackinardie
wrote:
[*]De enigste manier om lid te worden is via het internet. Op de clubsite staat een inschrijfformulier waarmee ingeschreven kan worden, vanaf 1 januari 2002.

<font size=1>[ This message was edited by: Tackinardie on 2001-12-04 14:27 ]</font>
<font size=1>[ This message was edited by: Tackinardie on 2001-12-04 14:28 ]</font>
Ik snap dat via internet de enigste (=meest schattige) manier is, maar vast niet de enige. Gezien de merchandise lijkt me 's nachts via tell sell ook wel wat. Koop nu een pen en nummerplaathouder, en ontvang gratis een RTC pas

:lol::lol:
rev it like a rental
Anonymous

On 2001-12-04 15:14, Menno
wrote:
Ik snap dat via internet de enigste (=meest schattige) manier is, maar vast niet de enige.
:lol::lol::lol:
Goof
Berichten: 1647
Lid geworden op: ma 19 mar 2001 0:00
Locatie: Den Haag

Klinkt goed, guys!
robert
Berichten: 2997
Lid geworden op: do 26 jul 2001 0:00
Locatie: zuid-holland *doe mee met RTC*

nog animo voor een
renault longitudinal engine club?

Tlijkt me gelijk wel een aardige selectie voor de diehards.
r
Jeroen
Berichten: 2410
Lid geworden op: za 21 jul 2001 0:00
Locatie: Hoeven (Brabant)
Contacteer:

Oke, ff 2 vragen:

1 de club is voor iedereen met een Renault, maar die moeten dan wel een computer hebben met internet, anders kunnen ze niet lid worden en worden ze niet op de hoogte gehouden.
Je gaat vragen krijgen van mensen zonder computer (jaja, die zijn er) die ook lid willen worden, wat gaan jullie daar mee doen?

2 de meetings, zijn die gratis of moet daar apart voor worden betaald.
Nu heb ik het niet over een meeting zoals bij de Meern. Die kunnen gratis blijven.

Maar ik denk dat je de besloten meetings toch wil opleuken met een ruimte waar je wat kan drinken en eten.En daar zullen dan kosten tegenover staan.

Een circuit afhuren gaat denk van de contributie niet lukken (ligt er natuurlijk aan hoeveel leden er zijn, heb je er 600 dan zal het misschien wel kunnen)

Bij ons is het gewoon dat hier betaald voor wordt, meestal maken we een schatting wat het per persoon gaat kosten (zaalhuur, eten en drinken),hebben we dan aan het eind van de dag een tekort dan wordt dat aangevuld vanuit de clubkas. Hebben we geld over dan gaat dat in de clubkas.

Dan nog ff over "wat willen jullie als mechandise".
Het beste kan je denk ik een enquete formulier opstellen en die versturen naar de leden.

Zo, dit zijn ff wat puntjes. Niet negatief bedoeld maar dit zijn ervaringen die wij dit jaar opgedaan hebben.

grtz,

Jeroen



-----------------
<!-- BBCode Start --><IMG SRC="http://www.megane-coupe.nl/renaultbutton.gif"><!-- BBCode End -->
<font size=1>[ This message was edited by: opperhoofd on 2001-12-04 16:39 ]</font>
Anonymous

Vraag 1 is makkelijk te beantwoorden;

Mensen zonder internet zullen de grote meerwaarde van de RTC niet kunnen gebruiken, namelijk de ClubSite. Ik denk niet dat wij die mensen tevreden kunnen houden. veel info ( alle info) zal gaan via de site..Je moet ergens de grens trekken denk ik.

En over een circuit huren, dit moet je natuurlijk niet in je upske doen. We zijn niet merkenblind, wat dacht je van RTC, RMCC, Subaru club benelux en ford Nederland?

Doe natuurlijk maar een gooi, maar dit hoeft niet 2 januari te gebeuren.

<font size=1>[ This message was edited by: Tackinardie on 2001-12-04 16:45 ]</font>
Anonymous

Opperhoofd,

allereerst bedankt voor je input.

1. Wij zijn een internetclub inderdaad, het forum heeft ons bij elkaar gebracht en we houden dit centraal in de opzet. Dus geen clubblad in de bus, geen brieven (misschien soms eentje over betalingen want dat is veiliger) maar internet. Leden zonder internet is prima, ze moeten alleen als ze op de hoogte willen blijven af en toe naar een internetcafe/bibliotheek oid. internet is zo verspreid deze dagen dat dat geen probleem moet zijn.
Anonymous

he martijn

stereo :smile:
Anonymous

Kunne ze in ieder geval zien dat we op een lijn zitten, haha
Anonymous

On 2001-12-04 16:36, opperhoofd
wrote:
Dan nog ff over "wat willen jullie als mechandise".
Het beste kan je denk ik een enquete formulier opstellen en die versturen naar de leden.
Daar maken we denk ik ff een topiccie voor aan.

Het idee is dat je door internet veel meer met elkaar omgaat en niet mekaar 3 keer per jaar ziet (niet dat dat bij jullie zo is hoor, maar wel bij CRS bijvoorbeeld). Wil je wat te zeggen hebben in de club moet je lekker veel online zijn. Het gaat erom een lekkere club actieve leden te hebben.
Anonymous

On 2001-12-04 16:46, Tackinardie
wrote:
Kunne ze in ieder geval zien dat we op een lijn zitten, haha
indeed, *grin*
Anonymous

On 2001-12-04 16:36, opperhoofd
wrote:
2 de meetings, zijn die gratis of moet daar apart voor worden betaald.
Nu heb ik het niet over een meeting zoals bij de Meern. Die kunnen gratis blijven.

Maar ik denk dat je de besloten meetings toch wil opleuken met een ruimte waar je wat kan drinken en eten.En daar zullen dan kosten tegenover staan.
Klopt, zoals de BBQ bij tino van de zomer. Ligt er nog een beetje aan hoe hoog de kosten zullen zijn per meeting, en hoeveel leden we krijgen. Ik denk dat voor meetings met eten enzo wel een eigen bijdrage zal worden gevraagd. In iedere geval zal duidelijk zijn waar het geld van de contributie naartoe gaat !!

Ik zal steeds overzichtjes posten op de .nl site en vragen staat vrij.
Anonymous

On 2001-12-04 16:36, opperhoofd
wrote:
Zo, dit zijn ff wat puntjes. Niet negatief bedoeld maar dit zijn ervaringen die wij dit jaar opgedaan hebben.

grtz,

Jeroen
nogmaals bedankt voor je input, je wordt toch wel lid he ?
Jeroen
Berichten: 2410
Lid geworden op: za 21 jul 2001 0:00
Locatie: Hoeven (Brabant)
Contacteer:

On 2001-12-04 16:44, Ploegah
wrote:
Opperhoofd,

allereerst bedankt voor je input.

1. Wij zijn een internetclub inderdaad, het forum heeft ons bij elkaar gebracht en we houden dit centraal in de opzet. Dus geen clubblad in de bus, geen brieven (misschien soms eentje over betalingen want dat is veiliger) maar internet. Leden zonder internet is prima, ze moeten alleen als ze op de hoogte willen blijven af en toe naar een internetcafe/bibliotheek oid. internet is zo verspreid deze dagen dat dat geen probleem moet zijn.
Ook wij zijn als internet club begonnen, maar het is een afweging die je moet maken.

Wij gaan ook niet internet leden welkom heten.De planning is dat we voor volgend jaar nieuwsbrieven gaan maken die per post verstuurd gaan worden.

Dit gaat wel veel geld kosten, maar daarom zijn we ook opzoek naar sponsors en adverteerders.
Jeroen
Berichten: 2410
Lid geworden op: za 21 jul 2001 0:00
Locatie: Hoeven (Brabant)
Contacteer:

On 2001-12-04 16:54, Ploegah
wrote:
On 2001-12-04 16:36, opperhoofd
wrote:
Zo, dit zijn ff wat puntjes. Niet negatief bedoeld maar dit zijn ervaringen die wij dit jaar opgedaan hebben.

grtz,

Jeroen
nogmaals bedankt voor je input, je wordt toch wel lid he ?
Zekers te weten. En als jullie vragen hebben (tino en chris weten dit al)dan sta ik voor jullie klaar.

Wij zijn nu een jaartje bezig en hebben dus al een beetje ervaring opgedaan.
Anonymous

Toppie !

ik zou wel eens met jullie pennignmeester willen babbelen..
Anonymous

Yoepie 1

we zijn site vna de maand december bij <!-- BBCode Start --><A HREF="http://www.meganecoupe.nl" TARGET="_blank">meganecoupe.nl</A><!-- BBCode End -->
Jeroen
Berichten: 2410
Lid geworden op: za 21 jul 2001 0:00
Locatie: Hoeven (Brabant)
Contacteer:

On 2001-12-04 17:03, Ploegah
wrote:
Toppie !

ik zou wel eens met jullie pennignmeester willen babbelen..
Dat kan, je moet dan zijn bij Paul Klaverdijk
paultje-penning@hetnet.nl



-----------------
<!-- BBCode Start --><IMG SRC="http://www.megane-coupe.nl/renaultbutton.gif"><!-- BBCode End -->
<font size=1>[ This message was edited by: opperhoofd on 2001-12-04 17:16 ]</font>
Plaats reactie