Hierin kunnen allerhande zaken gerelateerd aan Renault worden geplaatst, die niet elders thuishoren
Plaats reactie
Anonymous

ik wil mijn klokken er uit halen witte tellerplaten er in zetten en zo.
Er zijn ook 2 lampjes kapot die ik wil vervangen en dan metteen voor een andere kleur.
Heeft iemand hier ervaring mee en zo ja is het moeilijk en staat blauwe lampjes bv mooi.
Heeft iemand hier mischien fotos van in een clio 16v
Armando
Berichten: 691
Lid geworden op: di 5 jun 2001 0:00
Locatie: Oss

Dat is wel interresant :smile::smile::smile:
Armando
Berichten: 691
Lid geworden op: di 5 jun 2001 0:00
Locatie: Oss

<!-- BBCode Start --><IMG SRC="http://panda.cz/clio16v/images/galerie/dalsi/pic5.jpg"><!-- BBCode End -->
Maus
Berichten: 4127
Lid geworden op: zo 4 mar 2001 0:00
Locatie: Zwijndrecht

Blauwe lampjes heeft volgens mij geen/weinig zin; er zit namelijk een oranje-kleurig plexiglas onder de tellerplaten.
Je zult dus dat plexiglas moeten vervangen. Let er overigens op dat je de naalden goed terugzet zodat ze de juiste waarden aangeven.

Succes!
dennis16v
Berichten: 937
Lid geworden op: ma 9 jul 2001 0:00
Locatie: plaggehut 3

lampjes vervangen is wel redelijk te doen. alleen het verweideren van de tachokabel geeft weleens een probleem.

de tellerblokjes eruit halen om er andere plaatjes in te zetten is iets wat ik eigenlijk een beetje afraad.

je komt 2 grote problemen tegen.
1e instantie zit je ermee dat je naaldjes losmoeten, en dat het dus vrij lastig is om ze exact zo weer zo op het puntje te zetten.
dus je krijgt afwijkingen.

2e punt is dat zo,n naaldje soms goed vast zit en dat je met maar een klein beetje teveel kracht de boel finaal afbreekt.

dus in mijn ogen: als je het erg graag wil doen! anders niet aan beginnen
Anonymous

ja maar weet je wat het probleem is er zijn 3 lampjes kapot denk ik onder de oliedruk en onder de benzine en temperatuur flink balen dus toen dacht ik van dan kan ik er net zo goed metteen witte platen op zetten en andere kleur lampjes.
Plaats reactie