Hier kunnen problemen en technieken besproken worden.
Plaats reactie
Abel
Über-Spammer
Berichten: 8511
Lid geworden op: vr 31 aug 2001 0:00
Locatie: Groningen

<!-- BBCode Start --><A HREF="http://www.renault-tuning.com/viewtopic ... 1&start=50" TARGET="_blank">Hiero!</A><!-- BBCode End -->

Vond zo'n iteresante ontwikkeling, mooi genoeg voor een eigen topic.

Anders zijn we hem toch weer na een tijdje kwijt.

:smile:

Ik heb een half uur moeten zoeken. :wink:
Marius
Berichten: 2882
Lid geworden op: vr 2 mar 2001 0:00

Mclain is al een tijdje niet gezien hiero.

Zal het wel heel druk hebben.
Rudo
Berichten: 5061
Lid geworden op: di 24 jul 2001 0:00
Locatie: Velsen-Noord

Druk met dweilen? :wink:
Marius
Berichten: 2882
Lid geworden op: vr 2 mar 2001 0:00

Moh nee dat denk ik niet, hahaha
Sander
Berichten: 1542
Lid geworden op: zo 3 jun 2001 0:00
Locatie: in de buurt
Contacteer:

Heb hem denk al een tijdje niet meer gelezen. :grin:
Toch niets ernstige hoop ik met dat proefrijden :sad:

:lol:
Michel S.
Berichten: 2932
Lid geworden op: ma 2 apr 2001 0:00
Locatie: Gulpen
Contacteer:

het klopt inderdaad dat ik een tijdje niet meer hier ben, tenminste daar lijkt het op. Ik heb alleen eigenlijk maar tijd om te lezen, en amper om te schrijven/typen. Ik ben bijna een week bezig geweest met de bumper en daardoor is het chargecooler project effe stil blijven staan. Ik heb hem effe getest op lekkages, en er zit een kleine lekkage wat ik nog moet plakken. Dat doe ik zodra dat ik een beetje gesetteld ben met werk, ben namelijk hard bezig een baan te zoeken. Ben vandaag voor het eerst gaan werken ergens, en ik weet niet of ik daar nog lang blijf. Moet onder een persoon functioneren waar ik echt de schijt van krijg. Denkt dat ze alles weet, maar ik weet echt wel veel meer. dus dat combineerd niet echt goed. Maar zodra de koeler klaar is dan gaan we hem volledig testen. en de gegevens komen hierop te staan.

mzzl
Marius
Berichten: 2882
Lid geworden op: vr 2 mar 2001 0:00

Yo gelukkig je leeft nog!

succes met je nieuwe baan.
Sander
Berichten: 1542
Lid geworden op: zo 3 jun 2001 0:00
Locatie: in de buurt
Contacteer:

suc6 :grin:

:lol:
Michel S.
Berichten: 2932
Lid geworden op: ma 2 apr 2001 0:00
Locatie: Gulpen
Contacteer:

Vandaag mijn 2de dag gehad, maar heb nu al zin om op te stappen. Het nivo wat mij voorgeschoteld wordt is zo ontiegelijk laag dat ik me verveel. De persoon(een echt takkewijf) waar ik onder moet werken schat mijn IQ volgens mij in aan de hoogte van een gemiddelde gestudeerde visstick. Ik heb haar vandaag maar eens flink laten voelen wat ik allemaal weet, en dat vondt ze niet fijn. Schijnt ook niemand te peilen hoeveel ik weet. Hooguit 1 netwerkspecialist heeft me vandaag 2 dingen gevraagd om te kijken of ik dat wist. Dat was poepsimpel, maar ik blijf schijnbaar mongolen werk doen. Als ik binnen een week geen echte uitdaging krijg, ga ik echt wel verder soliciteren, want onder het nivo werken dan wat je gewend bent is absoluut niet leuk.

mzzl
Jeffrey E.
Berichten: 1631
Lid geworden op: di 10 jul 2001 0:00
Locatie: Purmerend(Noord-Holland

Dat is KUT voor je?

Suc6.
Anonymous

Mclain > Sucks !

Kan je niet met je baas gaan praten ? (niet die domme h*** boven je, maar je echte baas.
Michel S.
Berichten: 2932
Lid geworden op: ma 2 apr 2001 0:00
Locatie: Gulpen
Contacteer:

Tja, ik moet inderdaad met de baas eens gaan praten. De baas werkt ook gewoon mee op de TD en hij schakelde vandaag de hulp van een netwerk specialist in voor iets wat ik oo had kunnen oplossen. Ben ik van overtuigd. Dus ik moet inderdaad eens met de goede man gaan praten. Tot die tijd maar proberen die b...h onder de tafel te praten zodat ze haar smoel vanzelf houdt.

mzzl
canonballman
Berichten: 4222
Lid geworden op: do 26 jul 2001 0:00
Locatie: Hilvarenbeek

Silly Hoo??????
Michel S.
Berichten: 2932
Lid geworden op: ma 2 apr 2001 0:00
Locatie: Gulpen
Contacteer:

the day has come. Ik heb vandaag een einde gemaakt aan de proefperiode. Ik had het er echt niet naar mijn zin, en het nivo zakte vandaag drastisch. De goede vrouw wat boven mij stond, ook wel bekend als takkewijf, kwam vandaag met iets nieuws. Een cursus HTML. Pelease. Daar wist ze dus blijkbaar niks vanaf. Het enigste wat ik jammer vindt dat ik daar weg ben is dat ik niet heb kunnen laten zien wat ik in petto had. Zeker niet ten opzichte van die muts. Een meder R5 eigenaar, tevens goede persoonlijke vriend van mij(Luc), heeft daar stage gelopen en die vertelde dat het in zijn tijd wel wat anders daar ging. Maar 1 ding was hetzelfde. Die pokke muts was daar dus ook al. En toen mocht ze ook alleeen maar systemen assembleren. Schijnt dat ze had lopen zeiken(luc was toen al 3 weken daar) dat ze niet hoger kwam dan systemen assembleren. Toen zei Luc, je kunt toch ook niet veel meer, wat wil je dan. SChijnt ze zijn uitgeflipt tegen Luc wie hij wel was. Wie hij dacht dat die was om dat tegen haar te kunnen zeggen. Heeft Luc gezegd dat die veel meer wist dan haar en dat die na 3 weken al belangrijkere en moeilijkere dingen mocht doen dan zei na 1 jaar ofzo. Dus ze moest niet zeiken en door blijven gaan met assembleren. Heerlijk om dat te horen. Maar wat ik bevoorbeeld heel erg miste daar was het lachen gieren en brullen. Dat deden we bij Paradigit de hele dag door, maar het werk wat we leverde was ook gewoon super. En daar was het een beetje saaie serieuze boel. Werdt wel eens een grapje gemaakt op de td, maar dat was het dan ook wel weer(niet dat ik die pokkemuts graag hoorde lachen, klonk als zo'n lach uit een griezelfilm. Maar ja. ik ga weer verder solliciteren. Kijken of ik ergens als miljoenair kan beginnen.

groetjes
Michel S.
Berichten: 2932
Lid geworden op: ma 2 apr 2001 0:00
Locatie: Gulpen
Contacteer:

Nog effe wat erbij zetten waarom ik het niet echt naar mijn zin had.

1. die pokkemokkel
2. nivo
3. werktempo laag naar mijn inziens erg laag.
4. bij het instaleren van een besturingssysteem moet je altijd wel een kwartiertje wachten, of zelfs meer. In die periode bleef iedereen naar dat beeld staren. Bij para ging ik dan verder met een 2de, 3de of meer systemen. Heb tot wel 5 systemen tegelijk gerepareerd.
5. per keer maar 1 ding tegelijk.
6. verplichte pauzes in de kantine(bij para heb ik 95% van de pauze wat ik had achter een pc doorgebracht. Was gezelliger en productiever)
7. pokkemokel(moet gewoon nog eens vermeld worden :smile: )

maar ik ben wer weg

mzzl
Anonymous

Zo !

Dat is eruit :smile:

beter dat je weg bent want zo te horen had je het niet echt naar je zin....
Tino
Erelid - RvT
Berichten: 5939
Lid geworden op: do 15 feb 2001 0:00
Car: R5 Gt Turbo Phase 1
Locatie: Ouddorp

Beter voor je Mclain.
Abel
Über-Spammer
Berichten: 8511
Lid geworden op: vr 31 aug 2001 0:00
Locatie: Groningen

Tja, reden genoeg om weg te gaan.

Maar een baan is een baan en geen inkomen is kut. helemaal als je met zo'n duur project bezig bent. :wink:

succes met het vinden van een betere baan.

grtx
Goof
Berichten: 1647
Lid geworden op: ma 19 mar 2001 0:00
Locatie: Den Haag

Lucht het op, Mclain! :wink:
Maare, kan me goed voorstellen wat je voelt en terecht dat je opstapt.

Succes met verder zoeken.
canonballman
Berichten: 4222
Lid geworden op: do 26 jul 2001 0:00
Locatie: Hilvarenbeek

Is wel COOL, zelf ontslag nemen. Kheb zelf ook 2 keer het genoegen gehad!

En de autobranche McLain...... Niks voor jou???
Je hebt wel geen opleiding maar weet er inmiddels toch genoeg van!
Michel S.
Berichten: 2932
Lid geworden op: ma 2 apr 2001 0:00
Locatie: Gulpen
Contacteer:

autobranch lijkt me ook wel iets. maar ja, geen diploma en niks ervan. maar te lui om te leren en cursussen te volgen ben ik niet. Maar wel de vraag wat zoiets opbrengt, want het is natuurlijk best vies werk. gezond is het ook niet echt. Maar volgens mij moet je er net in weten te rollen. Ik ga kijken wat ik kan vinden. bij die school ben ik vandaag geweest, maar hadden jammer genoeg niks voor me. morgen naar een ander computer bedrijfje. kijken of dat wat is.

ik hou jullie wel op de hoogte of laagte.

mzzl
Marius
Berichten: 2882
Lid geworden op: vr 2 mar 2001 0:00

Geachte mnr Mclain,

leeft u nog?

Hoe staat het met de koeler en bumper en rest van de zaakjes?

We raken ongerust!
bruno @af
Berichten: 1179
Lid geworden op: wo 4 apr 2001 0:00
Locatie: Belgium
Contacteer:

McLain has left the building ... :lol: ... just before it got bombed ......

Bruno
Laatst gewijzigd door bruno @af op di 18 sep 2001 19:03, 1 keer totaal gewijzigd.
Marius
Berichten: 2882
Lid geworden op: vr 2 mar 2001 0:00

Hij zal toch niet op de <!-- BBCode Start --><A HREF="http://www.cnn.com/2001/US/09/18/inv.in ... terrorism/" TARGET="_blank">vlucht</A><!-- BBCode End --> zijn?
Michel S.
Berichten: 2932
Lid geworden op: ma 2 apr 2001 0:00
Locatie: Gulpen
Contacteer:

Nou, ik leef nog. wel maar half, want ik had vanmorgen besloten effe naar het postkantoor te gaan voor wat info en natuurlijk de benodigde dingen bij de autoshop op te halen om mijn 5-je apk goed gekeurd te krijgen. Dus ik trek fijn mijn skates aan en ga met een lekker rap tempo het dorp in. Ik ben net 500M verder, ga ik me toch ongelooflijk hard op mijn pan. Wat deed dat pijn zeg. Heb zeker een minuut daar gelegen omdat ik mijn been niet kon bewegen. Daarna effe gaan zitten en toen weer verder, tja je kunt daar niet blijven zitten. Maar mijn linker poot doet best wel pijn en ook mijn linkerarm en schouder willen nog wel eens pijn doen. Dus niet voor herhaling vatbaar.

Ik ga kijken of ik deze week effe tijd heb om die lek te fixxen en de reservoir bak erin te gooien en dan kijken wat het beeste doet.

ik hou julli op de hoogte.

mzzl
Anonymous

Helmpie op?:wink:

Enne, wat een k*t sl**rie!
Suc6...
Marius
Berichten: 2882
Lid geworden op: vr 2 mar 2001 0:00

Ja, voor verplaatsing van a naar b over afstand x hebben ze ook auto's uitgevonden!

Maar goed balen dus! Wel weer helemaal uit coma nu?
Michel S.
Berichten: 2932
Lid geworden op: ma 2 apr 2001 0:00
Locatie: Gulpen
Contacteer:

ja, helemaal uit coma nu. De permanente schade aan mijn brein maakte niks uit, dat waren delen die ik niet zou gebruiken. Dus dat scheelt alweer.

maar als ik nieuws heb horen jul;lie het meteen

mzzl
Plaats reactie