Nou het is even stil geweest vanwege wat drukte.. maar ik ben weer vrolijk verder gaan knutselen(0)
Gisteren een compressiemeter gekocht en vandaag is gemeten.
cil1234 14 14.5 14 14 bar. Alleen nou durf ik niet te zeggen hoe vaak het blok rond heeft gedraaid.. Weet niet of dit erg van belang is? Heb ergens gelezen dat je gewoon door kunt gaan tot de meter niet hoger gaat?
Wat zijn normale waardes?
Verder op de terugweg van de Nordschleife wat meer stukken op top gereden en met het gas gespeeld. Daarbij gelet op de kleine en grote gasklep.
Het lijkt alsof het blok een soortvan beetje verzuipt (in lucht? in benzine?) bij vol gas. Ook rijdt ie ongeveer net zo hard met alleen de kleine klep open.
Wat kleine dingen nog getest zoals slangen en die map sensor, loopt idd zwaar beroerd zonder en valt uit

Vorige eigenaar had gaten aan de voorkant luchtfilter geboord. Dichtgemaakt zodat er minder hete motorwarmte wordt aangezogen.