Haas schreef:Het is opgelost, hij loopt nu netjes 950 rpm stationair !!
Eerst maar eens de tankontluchting overgezet van de oude cas, geen verschil.
Toen de ECU maar gewisseld, aangezien de ECU's bij de carrosserien zijn gebleven. Verwachte er niet veel van, maar goed.. je weet t niet.. Geen verschil.
Heb ook de oliedruksensor op het blok vervangen, want had het idee dat die van ons kaduuk was (nieuwe oliepomp en lagers, koud 1 bar druk

). De andere maakt iets verschil, met de nadruk op iets.. 2.5 bar koud

. Tijd voor een goed externe met degelijke meter!
Toen nog maar eens laten lopen....hmz, nog steeds niet goed. Straks wel de auto naar binnen gereden en toen viel me al op, dat hij bekant niet remde. Niet zo gek als je de schijven/blokken ziet, maar goed, had echt een knoeperd hard pedaal. En toen viel op een helder moment het kwartje! Ja hoor, de vacuumslang voor de rembekrachtiger zat los boven het inlaatspruitstuk! Daar zit zo'n klein slangetje van een cm of 4, wat weer op dat stalen leidinkje zit... die zat dus los, hoorde m sissen !
Kwestie van laat werken, kabelbomen wisselen en niet alles goed genoeg gecontroleerd
Nou, nog maar eens ff verderknutselen
