Op 13 december 2009 j.l. heeft er een Algemene Ledenvergadering plaatsgevonden voor de leden van Renault Tuning Club.
Daarin zijn een aantal beslissingen gemaakt ten aanzien van het forumgebruik onder niet-leden van het huidige forum.
Voor de niet-leden zullen er binnen afzienbare tijd een aantal topics niet meer zichtbaar zijn of wel zichtbaar bliven maar gesloten zijn om in te antwoorden.
Om een meerwaarde in het lidmaatschap te creëren wordt er door het bestuur voorgesteld om een aantal onderdelen op het forum alleen zichtbaar te maken voor leden. Het voorstel houdt ook in dat dan alleen leden voor de verschillende onderdelen een topic kunnen starten.
Onder de aanwezige stemgerechtigde leden wordt vervolgens per onderdeel gestemd. De uitkomst van deze stemming is als volgt:
nl.meeting -> blijft open voor iedereen
nl.register -> blijf open voor iedereen
wie is wie -> blijft open voor iedereen
foto's -> blijft open voor iedereen
nl.crs -> alleen voor leden
circuit -> alleen voor leden
Nurburgring -> alleen voor leden
sponsoren -> blijft open voor iedereen
nl.techniek -> niet leden kunnen wel lezen en replyen op bestaande topics maar kunnen geen topics starten.
Een uitzondering is nl.techniek.projecten.
Dit topic is zichtbaar, maar kan door niet-leden niet in worden gereplyed en ook geen topic worden gestart.
(diverse)renault.modellen -> blijft open voor iedereen.
Het resultaat kan zijn dat een niet-lid een projecttopic via het 'wie-is-wie-topic' gaat starten. Dit mag niet uit de hand lopen en hier dienen de moderators op te letten.
Dit alles wordt gedaan om de meerwaarde voor de betalende leden te benadrukken.
Naast dit zijn er voor de betalende leden nog een aantal extra's :
- Geregeld een Nieuwsbrief waarin meetings, techniek, projecten en meer wordt besproken
- Een eigen lidmaatschappas
- Voordeel tijdens groupsbuy, meetings, toertochten en merchandise
Per 01 februari 2010 zal er al het e.e.a gewijzigd gaan worden.
MOD
Beste Leden & Forumgebruikers,Het is weer die tijd van het jaar om je lidmaatschap te betalen voor
01 Februari 2010
Op 1 Maart 2010 zal de betaalstatus bijgewerkt worden.
Een ieder die bij tijds betaald heeft zal zijn lidmaatschap behouden.
Wees bij tijds, dat maakt onze penningmeester blij!!

Check http://www.renault-tuning.com/lidworden.php hoe JIJ lid kan worden van Renault Tuning Club, JOUW club.
Check je betalingsstatus: http://www.renault-tuning.com/members.php
[font=Arial Black]Voor Internationaal geldverkeer:[/font]
IBAN: NL37 ABNA 0487 3928 84
BIC: ABNANL2A