ACT: Algemeen Chat Topic. I
-
- Berichten: 4
- Lid geworden op: do 5 jul 2007 15:44
[quote="Sander2"][quote="Tessa12345"]De Renault 19 16V uit de PEPSI-reclame zag ik te koop staan op http://www.autoscout24.nl! Voor maar 1500 euri![/quote]
Staat nog in Rijswijk ook. Heb dat hok nog nooit zien rijden.
Of kom jij hem hier promoten?
[/quote]
Ja, want Rijswijk is the place to be.
Staat nog in Rijswijk ook. Heb dat hok nog nooit zien rijden.
Of kom jij hem hier promoten?


Ja, want Rijswijk is the place to be.

waar vind ik een caramel schijf en wat is datJacco Osté schreef:Kan dat niet heel makkelijk met zo'n caramelschijf?

Als het pakket er bij de douane uitgehaald wordt en er staat een waarde op (dat moet men in de VS op het pakket zetten, maar kan ook als gift verstuurd worden), dan moet je BTW en 13% invoerrechten betalen, als ik me niet vergis.Frank schreef:Weet iemand hier wat het kost als ik iets bestel in Amerika.
Ik weet dat TNT 16.75 euro inklaringskosten vraagt om een pakket dat duurder is als 50 euro in te klaren.
Maar wat moet ik de douane dan betalen.
Alleen BTW of nog iets meer .
Alvast bedankt, Frank.
Vraag de verzender het te verzenden als gift of promotional samples met een waarde van $0,-. Dat scheelt je in ieder geval 13% als je gepakt wordt.
Laatst gewijzigd door Merijn op vr 6 jul 2007 9:26, 1 keer totaal gewijzigd.
-
- Berichten: 1872
- Lid geworden op: vr 19 mar 2004 14:18
- Locatie: Utrecht
Toevallig zit er 1 hier in buren die goed werk voor een schappelijke prijs afleverd..
En anders ray even pm-en..
En anders ray even pm-en..
Ssangyong Rexton : [img]http://images.spritmonitor.de/313612.png[/img]
als het allemaal is geluk laat mij maar weten wil ook alles een 30% geven incl voor ruitRory schreef:Iemand hier goede ervaringen met bedrijven die ramen blinderen?
Ben van plan om rondom een lichte tint op mijn ramen te laten plakken![]()
Totaal GEEN idee welk bedrijf maar ook een beetje respectabel is hiermee.

Sorry, but no such user exists
Ik bedoelde dus de auto promoten, niet Rijswijk....Tessa12345 schreef:Ja, want Rijswijk is the place to be.Sander2 schreef:Staat nog in Rijswijk ook. Heb dat hok nog nooit zien rijden.Tessa12345 schreef:De Renault 19 16V uit de PEPSI-reclame zag ik te koop staan op http://www.autoscout24.nl! Voor maar 1500 euri!
Of kom jij hem hier promoten?![]()


-
- Berichten: 3930
- Lid geworden op: ma 18 okt 2004 20:03
- Car: Laguna RTI 2.0 S
- Locatie: Hardenberg, NL
- Contacteer:
...ik zag 'm voor 2250 zelfsSander2 schreef:Staat nog in Rijswijk ook. Heb dat hok nog nooit zien rijden.Tessa12345 schreef:De Renault 19 16V uit de PEPSI-reclame zag ik te koop staan op http://www.autoscout24.nl! Voor maar 1500 euri!
Of kom jij hem hier promoten?![]()

-
- Berichten: 1872
- Lid geworden op: vr 19 mar 2004 14:18
- Locatie: Utrecht
Ssangyong Rexton : [img]http://images.spritmonitor.de/313612.png[/img]
-
- Über-Spammer
- Berichten: 18301
- Lid geworden op: vr 11 feb 2005 16:24
- Car: Renault 5 GT Turbo
- Locatie: Gouda

5 GT Turbo '86 Phase I/II "Le Monstre Vert"
Twingo 1.5 DCi '11 Renault Sport Gordini "Le Panda Blanc "
5 GT Turbo '86 Phase I "Circuit"
Clio 1,8 16V '92 "La Salope Noire"
Mégane I Phase II 1.4 16V '00 Coupé LPG "La Souris Grise"
Clio II Phase II 1.6 16V '03 Initiale LPG "La Souris Grise"
Twingo 1.5 DCi '11 Renault Sport Gordini "Le Panda Blanc "
5 GT Turbo '86 Phase I "Circuit"
Clio 1,8 16V '92 "La Salope Noire"
Mégane I Phase II 1.4 16V '00 Coupé LPG "La Souris Grise"
Clio II Phase II 1.6 16V '03 Initiale LPG "La Souris Grise"
-
- Über-Spammer
- Berichten: 12383
- Lid geworden op: do 29 jul 2004 13:52
- Car: renault 5gt turbo
- Locatie: Zevenbergen
- Contacteer:


-------------------------------
is deze al langsgekomen



[img]http://www.nu.nl/mmbase/images/1142428.jpg[/img]
Hessel; trotse oom van Fedde van Dreveldt
-
- Berichten: 4602
- Lid geworden op: zo 5 mar 2006 20:50
- Locatie: Oudheusden, Noordbrabant
- Contacteer:
Rory schreef:Iemand hier goede ervaringen met bedrijven die ramen blinderen?
Ben van plan om rondom een lichte tint op mijn ramen te laten plakken![]()
Totaal GEEN idee welk bedrijf maar ook een beetje respectabel is hiermee.
http://direktautoglas.nl/
Zij zitten in Nieuwkuijk
*edit*
telefoonnummer is misschien wel makkelijk
Nieuwkuijksestraat 119
5253AE Nieuwkuijk
Tel 073 5117017
Laatst gewijzigd door Duupke (Ronald) op za 7 jul 2007 21:25, 1 keer totaal gewijzigd.
-
- Berichten: 4602
- Lid geworden op: zo 5 mar 2006 20:50
- Locatie: Oudheusden, Noordbrabant
- Contacteer:
tot 30% (of 35%) verduisteren mag, dacht ikEgon schreef:is dat raamfolie goedgekeurd? zit namelijk wel verschil in geloof ik
Once upon a time, you tref het verkeerd!!!
correct, maar niet elke folie is toegestaan volgens mij. ik zal ze eens bellen. Ik neem aan dat die 35 % verduistering van toepassing is in combinatie met wat er standaard aan tinting in de ramen zit. Ik zit er al een tijd aan te denken, maar wil niet achteraf voor verassingen komen te staan als de blauwepettenbrigade weer eens actief is
-
- Berichten: 4602
- Lid geworden op: zo 5 mar 2006 20:50
- Locatie: Oudheusden, Noordbrabant
- Contacteer:
Mijn kameraad laat daar iig. van veel bedrijfsautos de ramen in de achterdeuren/klep verduisteren.
Once upon a time, you tref het verkeerd!!!
oke, maar achterruiten kun je zo zwart maken als je wilt, maar ziet er niet uit als er een groot verschil is tussen achterruiten en voorste zijruiten. ik zal dat regelgeving topic ook nog even doorspitten. Wel mooi trouwens dat dat bedrijf in nieuwkuijk zit. lekker om de hoek voor mijDuupke (Ronald) schreef:Mijn kameraad laat daar iig. van veel bedrijfsautos de ramen in de achterdeuren/klep verduisteren.

-
- Berichten: 4602
- Lid geworden op: zo 5 mar 2006 20:50
- Locatie: Oudheusden, Noordbrabant
- Contacteer:
Een jaartje terug een Trafic met dubbele cabine, de achterramen volledig verduisterd en de ramen van de dubbele cabine voor 35%. En dat op een zwarte bus, was wel errug netjes. 

Once upon a time, you tref het verkeerd!!!
meneer van stickerland schreef: Alle tinten mogen achter de B-stijl, dus dat is geen enkel probleem (je moet wel een rechter buitenspiegel hebben trouwensa
Op de voordeurruiten is het een ander verhaal.
Sinds kort hebben we een speciale, erg lichte tint. De tintman (een meetmachine die de politie voortaan gebruikt om de lichtdoorlaatbaarheid te meten) gaat niet af op deze tinten, en daardoor kan men je dus niet bekeuren.
Echter om een optimaal effect te hebben bij deze lichte tint, dien je ook je voorruit eigenlijk te tinten.
Wij adviseren daarom altijd om de voorruit op 75% doorlatendheid te tinten, de zijruiten van de voorportieren op 65% lichtdoorlatendheid. De rest mag zo donker als je maar wenst.
Bovenstaand voorbeeld is nooit een garantie dat je geen boete gaat krijgen, maar een meetmachine zoals de Tintman zal geen alarmen geven bij deze tint folie.
Wel leveren wij certificaten bij onze producten waaruit duidelijk blijkt wat er op welke ramen is aangebracht. Voor de APK is dit soms nodig.
Wij hebben folie in 6 verschillende zwart tinten, 2 tinten groen en 2 tinten zilver.
De prijzen:
Wij werken met het exclusieve merk SUN-GARD glasfilm.
Voorruit (tip: 75% folie gebruiken, ca. 1 uur werk): 175 euro
Achterruit: 150 euro (ca. 1 uur werk)
Vaste zijruiten : 125 euro per set van 2 (ca. 1 uur werk)
Bewegende zijruiten (op-en neer bewegend): 175 euro per set van 2. (ca. 1.5 uur werk)
Je kunt dus zelf even kijken hoeveel ramen (en welke) je getint wenst te hebben, en hoelang we hiermee ongeveer bezig zullen zijn. Tel het een en ander bij elkaar op, en je hebt de totaalprijs.
We kunnen ook een echte doorzichtige zonneband van dit materiaal op de binnenkant van je voorruit plaatsen. De kosten daarvoor zijn 75 euro, incl. montage en materiaal en garantie.
Wij hebben lekkere koffie, dus als je wenst kun je er gewoon op wachten.
Je kunt ervoor kiezen om je ramen te tinten in ons filiaal in Oss of in Ridderkerk.
Uiteraard incl. btw, montage, garantie en certificaat.
Wij tinten niet zelf, maar dat laten wij doen door specialisten.
Deze specialisten zijn door en door getraint in het tinten van ramen, zodat wij een optimaal resultaat kunnen garanderen.
Deze mensen zijn zo verschrikkelijk druk dat ze een overvolle agenda hebben. Wij kunnen ze oproepen, maar er zit altijd een wachttijd van ongeveer 1 week in. Dus wens je je ramen te tinten, dan dienen we een afspraak te maken. Op zaterdagen en maandagen kan er helaas niet getint worden.
Heb je nog vragen? Stel ze ons dan. Wij zullen ons best doen om deze zo snel mogelijk te beantwoorden.
Specificaties tintfolie:
De Sungard folie is een uit twee lagen bestaande, gemetalliseerde folie. De kleur van de folie ontstaat door kleur bijmenging in lijmlaag. Deze technologie zorgt voor een product met een licht spiegelend effect. Deze metallisering biedt niet alleen een perfecte bescherming tegen stralingswarmte maar geeft door de graphite kleur op de ramen het voertuig een geheel nieuwe uitstraling.
Deze attractieve kleur en de jarenlange kleurechtheid maken onze film tot een van de meest populaire films op te markt.
Deze folie bevat de volgende eigenschappen:
Een uit twee lagen bestaande getinte auto folie met uitstekende bescherming tegen stralingswarmte
Krasvaste hard-coat-toplaag
5 jaar garantie op scheurvorming, loslaten, délamineren, démetallisering en fouten in de lijmlaag.
wat een geld zeg...
Immer wieder die verdammte Holländer
wel de voorruit-Ray- schreef:wat een geld zeg...

en 75% folie.... ken je dr net zo goed niks op smeren, dat zie je niet eens
Immer wieder die verdammte Holländer
als de rest is gedaan lijkt de voorruit zoizo donker omdat het binnen donker is. Denk dan dat het met 75% nog donkerder lijkt?





oooo zit dat zooo......SpiNd0o schreef:als de rest is gedaan lijkt de voorruit zoizo donker omdat het binnen donker is. Denk dan dat het met 75% nog donkerder lijkt?![]()
![]()
![]()

Immer wieder die verdammte Holländer
hahaha laat maar-Ray- schreef:oooo zit dat zooo......SpiNd0o schreef:als de rest is gedaan lijkt de voorruit zoizo donker omdat het binnen donker is. Denk dan dat het met 75% nog donkerder lijkt?![]()
![]()
![]()


heeft iemand enig idee wat het zou gaan kosten om een nieuwe dorpel in een clio 16v te lassen??