Vandaag wilde ik even de remblokken achter vervangen, oude blokken er van tussen gehaald, maar nu wil de remcilinder niet meer naar binnen gedrukt worden(ontluchtingsnippel staat open hele klauw eraf nu maar nog niet naar binnen krijgen! Wie heeft hier ervaring mee?????
Zijn er mensen die snel willen reageren!
Gaat om een Clio 2 RS Phase 1
Laatst gewijzigd door Adrian op di 19 jun 2007 11:39, 1 keer totaal gewijzigd.
als je op je zuiger kijkt zit je een soort kruis zitten. Horizontaal en verticaal zitten er inkepingen in. Deze zijn een paar mm breed. Je hebt speciaal gereedschap om ze terug te stellen maar met een grote schroevendraaier oid lukt het ook wel. Zuigers moeten echt kunnen draaien
Als het echt niet wil moet je ff de ontluchtingsnippel open zetten (icm de WD40 tip) Succes gegarandeerd (als je em niet afnaait) Je moet dan wel even ontluchten achter. Let ook op dat je voorzichtig draait, anders sloop je de stofhoes.