achterboxen plaatsen clio 3 drs 2003

Dump hier alles omtrent je ICE perikelen
Plaats reactie
evers
Berichten: 4
Lid geworden op: wo 31 aug 2005 10:50

heb me clio net en wil wat gaan sleutelen.
weet iemand waar ik de kabels voor de speakers in achterpaneel kan vinden, of zijn deze niet voorgemonteerd?
betreft clio uit 2003 chicane uitvoering dus met org. radio/cd speler met stuurbediening.
wat raden jullie aan voor type boxen?
bedankt alvast voor de info
Maarten
Berichten: 1402
Lid geworden op: do 5 aug 2004 15:30
Locatie: NL

Naast de achterbank vind je een rooster waarachter de speaker zich bevindt. Dit rooster kun je er zo vanaf klikken en als het goed is zit daar dan de (standaard) speaker. De speaker kun je er dan vanaf schroeven en daar is de speakerdraad dan aan bevestigd!!

Ik begrijp verder dat je nieuwe speakers wilt!! Ik heb zelf speakers van Focal en dat klinkt echt geweldig. Maar je kunt beter naar een goede autoradio-speacialist gaan en daar luisteren naar de diverse merken.

Ik hoop dat je zo voldoende weet! (Y)
evers
Berichten: 4
Lid geworden op: wo 31 aug 2005 10:50

er zitten geen boxen in en voel ook geen draad zitten.
Maus
Berichten: 4127
Lid geworden op: zo 4 mar 2001 0:00
Locatie: Zwijndrecht

Bij mij zaten de speakers achterop het paneel gemonteerd, dus moest het hele paneel loshalen. Speakerdraad zit ook achter het paneel weggewerkt.
Michel@NL
Berichten: 3
Lid geworden op: do 1 sep 2005 11:34

Ik moest een beetje mijn hand in het gaten steken en dan beetje voelen richting voorkant auto naar wat draden, daar vond ik een paar losse draden en dat waren de speakerdraadjes.
Plaats reactie