Pioneer-radio ipv Radio-Renault

Dump hier alles omtrent je ICE perikelen
Plaats reactie
Maus
Berichten: 4127
Lid geworden op: zo 4 mar 2001 0:00
Locatie: Zwijndrecht

Ik heb in m'n RS nog de originele radio (met hotemetoot) zitten, maar kan voor een heel zacht prijsje een Pioneer overnemen.
Nu vraag ik me af of het mogelijk is de satelietbediening aan het stuur, het display en de wisselaar hier op aan te sluiten. Is dit mogelijk en is het makkelijk zelf te doen?

Graag jullie reacties. :)
rasit..
Berichten: 2762
Lid geworden op: ma 28 jan 2002 0:00
Locatie: Rotterdam

de wisselaar lukt iig niet werd mij vertelt, voor het display en de stuurafstandbediening moet je een interface voor een pioneer erin proppen ( 200 euro??? )
Maus
Berichten: 4127
Lid geworden op: zo 4 mar 2001 0:00
Locatie: Zwijndrecht

Zou een handige doet-het-zelver de wisselaar niet aan de praat kunnen krijgen? Zo moeilijk lijkt me dat toch niet, maar helaas ben ik niet zo'n handige doet-het-zelver...
Ik zal morgen ook eens gaan informeren wat er wel en niet mogelijk is en hoeveel het 1 en ander kost.
-Ray-
Berichten: 21541
Lid geworden op: do 29 nov 2001 0:00
Locatie: Velserbroek
Contacteer:

ik heb hier al meerdere mensen over gehoord, maar volgens mij is dit vrij lastig. misschien dat ene hifi-expert hier op het forum er meer over weet?? :wink:
Immer wieder die verdammte Holländer
rasit..
Berichten: 2762
Lid geworden op: ma 28 jan 2002 0:00
Locatie: Rotterdam

de mijne heb ik er iig uitge@#@# :)
jean-paul
Berichten: 852
Lid geworden op: wo 16 jan 2002 0:00
Locatie: HAARLEM

het is mogelijk om alles te laten werken maar dat is merk gebonden dus zou ik dat even uit moeten zoeken........dinsdag meer uitsluitsel
Robke
Berichten: 6061
Lid geworden op: za 12 jan 2002 0:00
Car: Lexus IS250
Locatie: d'n Berg

Bij die Pioneer kun je geen interface kopen voor de originele afstandsbediening, de display kun je ook niet aansluiten.
De wisselaar zal erg moeilijk worden, het is een Alpine dus heeft die een heel andere aansturing van de wisselaar met andere spanningen. Als het al lukt is het nog maar de vraag hoe goed hij het dan doet en hoe lang natuurlijk.

Het beste kun je er gewoon een radio inhangen en verder niks eraan doen, is het goedkoopst, anders ben je heel veel geld kwijt om die stuurafstandbediening te kunnen gebruiken. Als je je dat geld bespaart kun je al een nieuwe radio-cd speler kopen!
Maus
Berichten: 4127
Lid geworden op: zo 4 mar 2001 0:00
Locatie: Zwijndrecht

Het probleem voor de wisselaar is verholpen; ik zet gewoon m'n ouwe wisselaar weer terug. :)
RenaultclioII16v (Peter)
Berichten: 3702
Lid geworden op: ma 7 jan 2002 0:00
Car: Talisman sedan
Locatie: St. Annaland
Contacteer:

Toch heeft pioneer een set in de handel waarmee je een aantal functies van de stuurbediening kunt laten werken.
Dit is alleen erg duur, ong 140 euro geloof ik (heb er nog mee in mŽn handen gestaan).
Verder wordt die wisselaar aan de gang krijgen erg moeilijk.
Cleaned Style
Projecttopic
Ivar
Berichten: 102
Lid geworden op: ma 24 jun 2002 14:36

Ik kan je mededelen dat je wisselaar het nooit gaat doen op de Renault radio. en een wisselaarkabel is zo duur dat niemand daar in gaat knippen hoop ik!
Bovendien komt er uit een standaard Renault radio en waardeloos geluid en kan je er moeilijk op uitbreiden(verstekers e.d.)

Renault radio is een grundig trouwens dus Grundig (of Philips wisselaar) past wel!

Mazzels Ivar
Jan-Geert (Momentsleutel)
Berichten: 1522
Lid geworden op: za 10 feb 2001 0:00
Locatie: Waskemeer Friesland

iemand nog een safrane radiotje over dan :-)
Maus
Berichten: 4127
Lid geworden op: zo 4 mar 2001 0:00
Locatie: Zwijndrecht

Ivar schreef:
Bovendien komt er uit een standaard Renault radio en waardeloos geluid en kan je er moeilijk op uitbreiden(verstekers e.d.)
Daar was ik idd ook al achter gekomen. :( Maar sat probleem hoop ik voor 't weekend opgelost te hebben. :)
Plaats reactie