Zie de rekening van het brandwonden centrum dan nog wel een keer verschijnen Jo haha

Dat moet BartOving geweest zijn!Chris schreef:Zaterdagavond omstreeks 23:30 vlakbij het Olympisch stadion in Amsterdam, een heerlijk klinkende gele Clio3RS: GP-685-Z.![]()
Die is dicht tot morgenochtend 11uur, dus de timing is perfect ;pNiels V Dijk schreef:Ik reed net op de A50 vanaf eindhoven richting oss, nu waren ze daar de weg aan het afsluiten bij knooppunt Paalgraven bij oss.. Ik zal even zoeken of hij morgen ochtend weer open is.
Niels V Dijk schreef:Wij vertrekken vanuit Oss/Berghem met een aantal auto's.. mocht je aan willen sluiten dan hou ik je op de hoogteZijn er mensen die vanuit/langs omgeving Den Bosch komen? Misschien een leuk idee om samen te rijden
Die van mij doet precies hetzelfde, geen idee hoe het komt en of het evt echt kwaad kan.Dan_The_Desmo schreef:Vanmorgen toch er even goed opgelet wat de meter doet, hij schommeld bij mij iets tussen mijn foto kwa aanduiding en de door jullie geplaatste foto.